Çınar Dizel03 Otomotiv Hakkında

Çınar Dizel 03 Bosch Dizel Servis Afyon ve çevresinde verdiği yüksek standartlı hizmetlerle kendini göstermiştir. Hizmet kalitesini marka güvencesi ile yan yana getirmiş olan servisimiz, oldukça modern yapıya sahip olan istasyonlarda detaylı ve kapsamlı hizmetleri siz müşterileri için hazırlayıp sunmuştur. Bosch markası ve üst düzey Alman teknolojisi ile yaptığımız çalışmalarda, başarı hedefimiz her zaman en iyi şekilde yerine gelmiştir. 

Bakım, onarım ve tamir çalışmalarında, özellikle kadro kalitemiz çözüm olarak her türlü kolaylıklar ayağınıza getirmektedir. Usta kadromuz ve teknisyenlerimiz yüksek çalışma performansı ile düzenli bir hizmet sunar ve ihtiyaçlarınızı bu hizmetle birlikte karşılar. Her türlü dizel aracın gereksinimlerini çok iyi bilip buna göre çözüm üreten servis elemanlarımız, sizin sorunlarınızı tanımlama ve gidermede profesyonel bir şekilde çalışıp en iyi hizmeti sunacaktır. 

Bosch dizel teknolojisi müşteri memnuniyeti üzerine çok yoğunlaşmış ve 100 yılı aşkın üretim kültüründe bu konuda önemli çalışmalar yapmıştır. Müşterinin güvenini paranın önünde tutarak bir asırlık gelişimimizi sürdürmüş durumdayız. Her türlü donanım ve teknolojiye sahip olduğumuz gibi, aynı zamanda müşteri isteklerini yerine getirme konusunda her zaman bilinçli adımlar atmaktayız. 

Servis olarak hizmet verdiğimiz sektörler oldukça geniştir. Taşıma, inşaat, tarım, maden, denizcilik, enerji ve otomotiv sektörlerinde ortaya koyduğumuz hizmetler, bu sektörlerde kullanılan araçların performansına yönelik olumlu sonuçlar yaratmıştır. Bakım, onarım ve tamir çözümlerimize ek olarak, en kaliteli parça değişimi ile birlikte ihtiyaçlarınızı hızlı çözümlerle karşılamak durumundayız. 

Aracınızı servisimize getirdiğiniz zaman, kompleks gibi görünen pek çok sorunu daha sade hale getirmek bizim temel görevlerimiz arasındadır. Maliyetleri daha düşük tutabilmek açısından size pratik ve kaliteli hizmetler sunmanın gayreti içerisindeyiz. Müşterilerimizin kıymetini çok iyi bilip ihtiyaçlarını ona göre karşılamaktayız. Aracınızın sorunlarını tespit edip onları daha sade hale getirdikten sonra, çözüm noktasında her zaman en iyi fırsatlarla size yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz 

Garantili ve güvenilir hizmet adresi olmaya yıllardan beri devam ettik. Markamız bize önemli görevleri yükledi ve biz bu görevleri her zaman en uygun şekilde yerine getirdik. Aracınız için daha iyi ve gerekli olan çalışmaları yaparak, yollara daha güvenli çıkmanız konusunda her zaman size gereken yardımı sağladık. 

Vizyonumuz 

Yıllar boyunca verdiğimiz yüksek kaliteli hizmetler, geleceğe daha umutla bakmamız için bize yardımcı olmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin vereceğimiz hizmetler için bir teminat oluşturması müşterilerimiz üzerinde önemli bir güven etkisi yaratmıştır. Hiç zaman kaybetmeden servisimizden ve onun geniş imkânlarından istifade edebilirsiniz.

 

 
 

Hemen Ara Yol Tarifi
X